Anasayfa / Üniversite / Mütevelli Heyeti

Rektör'un Mesajı

İzmir’de, yeni nesil üniversite anlayışımızla sağlık alanında önemli katkılar ortaya koymak, özgün, gelişim odaklı bir eğitim sistemi oluşturarak faydalı nesiller yetiştirmek amacıyla yolculuğumuza başlıyoruz.

İzmir Tınaztepe Üniversitesi olarak bizler, uluslararası düşünen ve hareket eden, gelişime, yeniliğe açık, bilim odaklı, sürekli öğrenen, öğreten, bilimsel düşünceyi kavrayarak bilimi üretebilen nesiller yetiştirmenin ne kadar kutsal ne kadar önemli bir vazife olduğunun farkındayız.

Alanlarında uzman eğitimcilerimiz tarafından oluşturulmuş güncel müfredatlarımız ile İzmir Tınaztepe Üniversitesi olarak, sürekli gelişimi felsefesi haline getirmiş bireyler yetiştirerek, bu güzel kentte tıp alanında başarılı çalışmalar yapmayı hedefliyor, üzerimize düşen bu kutsal görevi, şehrimize, ülkemize en faydalı olacak şekilde yerine getirmek istiyoruz.

Bu önemli eğitim yolculuğunun henüz başındayız. Hedeflerimiz de bu hedeflere ulaşacağımıza dair inancımız da çok büyük. Her güzel hikaye gibi, bu eğitim hikayesi de irili ufaklı birçok hayali ve umudu içinde taşıyor. Önce bizler hayal edeceğiz, sonra İzmir Tınaztepe Üniversitesi kimliğini taşıyacak olan gençlerimizin kendilerine, eğitim aldıkları kente, bu güzel ülkeye ve daha yaşanır bir dünyaya dair kuracakları hayallerin gerçekleşmesi için çalışacağız.

Bu kıymetli amaçlar ve hedefler doğrultusunda, bu gencecik üniversitenin değerli mensuplarının, paydaşlarının ve müstakbel öğrencilerinin çok güzel bir geleceğe uzanacak umutlarını yeşertmek adına bir arada olmasından dolayı duyduğum mutluluğu paylaşmak isterim. Öğrencilerimiz ile bir araya geleceğimiz günü sabırsızlıkla bekliyor, herkesi en derin sevgi ve saygılarımla selamlıyorum.

Prof. Dr. Osman Gürhan Günaydın

Rektör

<p>Rektor<br />
Prof. Dr. Osman Gürhan Günaydın</p>