Startseite / Verwaltungseinheiten
Genel Sekreter V. Hasibe Çelen
Genel Sekreterlik Genel Sekreter V. Hasibe Çelen
Genel Sekreter Yardımcısı Mete Deniz Bektur
Genel Sekreterlik Genel Sekreter Yardımcısı Mete Deniz Bektur
Sorumlusu Özgür Bircan
İnsan Kaynakları Birimi Sorumlusu Özgür Bircan
Memur Yağmur Tuna
İnsan Kaynakları Birimi Memur Yağmur Tuna
Sorumlusu Füsun Cengiz
Yazı İşleri Birimi Sorumlusu Füsun Cengiz
Sorumlusu Yrd Rabia Kırmızı Eroğlu
Mali İşler Birimi Sorumlusu Yrd Rabia Kırmızı Eroğlu
Memur Melih Çiftçi
Mali İşler Birimi Memur Melih Çiftçi
Begleiter Ezgi Fetiler
Mali İşler Birimi Begleiter Ezgi Fetiler
Satın Alma ve Ambar Birimi Görevlisi Mehmet Salih Sütşurup
Mali İşler Birimi Satın Alma ve Ambar Birimi Görevlisi Mehmet Salih Sütşurup
Satın Alma ve Ambar Birimi Görevlisi Cüneyt Ateş
Mali İşler Birimi Satın Alma ve Ambar Birimi Görevlisi Cüneyt Ateş
Birim Sorumlusu Banu Ülkü
Öğrenci İşleri Birimi Birim Sorumlusu Banu Ülkü ogrenciisleri@tinaztepe.edu.tr
Memur Serap Kösehaliloğlu
Öğrenci İşleri Birimi Memur Serap Kösehaliloğlu ogrenciisleri@tinaztepe.edu.tr
Memur Fatih Altıniş
Öğrenci İşleri Birimi Memur Fatih Altıniş ogrenciisleri@tinaztepe.edu.tr
Sorumlusu Dr. Nur Balaban Pedna FRCS
Uluslararası İlişkiler Birimi Sorumlusu Dr. Nur Balaban Pedna FRCS
Görevlisi Sevim Tüfenk
Uluslararası İlişkiler Birimi Görevlisi Sevim Tüfenk
Birim Sorumlusu İnan Yıldırım
Bilgi İşlem Birimi Birim Sorumlusu İnan Yıldırım
Memur Ali Kayaönü
Bilgi İşlem Birimi Memur Ali Kayaönü
Birim sorumlusu Abdullah Murat Mete
Kütüphane ve Dokümantasyon Birim sorumlusu Abdullah Murat Mete
Memur Funda Ünlü
Kütüphane ve Dokümantasyon Memur Funda Ünlü
Birim Sorumlusu Burcu Ersoy
İnovasyon ve Girişimcilik Birimi Birim Sorumlusu Burcu Ersoy
Birim Sorumlusu Reha Biçici
Sağlık Kültür ve Spor Birimi Birim Sorumlusu Reha Biçici
Konukevi Görevlisi Zehra Ulu
Sağlık Kültür ve Spor Birimi Konukevi Görevlisi Zehra Ulu
Konukevi Görevlisi Mümin YILMAZ
Sağlık Kültür ve Spor Birimi Konukevi Görevlisi Mümin YILMAZ
Birim Sorumlusu V. Hatice  Özcan Adıgüzel
İdari İşler Birimi Birim Sorumlusu V. Hatice Özcan Adıgüzel
Laboratuvar Sorumlusu Elvan Turgil
İdari İşler Birimi Laboratuvar Sorumlusu Elvan Turgil
Şoför Cemil Onuk
İdari İşler Birimi Şoför Cemil Onuk
Birim Sorumlusu Şenel İhya Tutmaz
Yapı ve Teknik Hizmetler Birim Sorumlusu Şenel İhya Tutmaz
Elektrik Mühendisi Gürsel Dağ
Yapı ve Teknik Hizmetler Elektrik Mühendisi Gürsel Dağ
Mimar Melahat Büyükkalay
Yapı ve Teknik Hizmetler Mimar Melahat Büyükkalay
Teknisyen Adem Sucukçu
Yapı ve Teknik Hizmetler Teknisyen Adem Sucukçu
Teknisyen Ersan Sayın
Yapı ve Teknik Hizmetler Teknisyen Ersan Sayın
(DİŞ HEK-SHMYO-SBF) Pınar Kök
Akademik Ortak Birim Sekreteri (DİŞ HEK-SHMYO-SBF) Pınar Kök
(TIP FAK-LEE) Elif Polattürk
Akademik Ortak Birim Sekreteri (TIP FAK-LEE) Elif Polattürk
 Eylül Galitekin
Akademik Ortak Birim Sekreteri Eylül Galitekin
Özel Kalem V. Füsun Cengiz
Özel Kalem Özel Kalem V. Füsun Cengiz
Birim Sorumlusu Elif Başkök
Kurumsal İletişim ve Tanıtım Birimi Birim Sorumlusu Elif Başkök
Santral Fatma Arıncı
Kurumsal İletişim ve Tanıtım Birimi Santral Fatma Arıncı
Görevlisi Elçin Erçetin
Kurumsal İletişim ve Tanıtım Birimi Görevlisi Elçin Erçetin